Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Her sağımdan önce, sonra meme başları için etkili antisepsi temizlik sıvısıdır. Meme başlarını tümüyle sarar.

Kullanım Şekli :

Sağım öncesi ve sonrası kullanım için köpük yapıcı daldırma kabıyla meme başlarına uygulanır. Sağım sonrası kullanım için 1’ 4 seyreltme oranı spreyleme yöntemiyle kullanılır.

Özellikle otomatik temizleme yapabilen kapalı sistemde uygulandığı yerlerde çok iyi sonuç verir.Alkali temizleme maddesidir. Tankların, boru sistemlerinin ve kapalı sistemlerin, seperatörlerin, fıçı ve dolum makinelerinin, dinlendirme ve mayalandırma tanklarının temizliğinde uygulanır.

Kullanım Şekli :

Genellikle % 0,5 – 2 konsantrasyonlarında, 60 C°’de , 20-25 dakika sirküle edilir.

Gıda sanayisinde ; süt firmalarının ekipman, kapalı sistem ve tanklarındaki süt yağlarının temizliğinde, balık-tavuk-et firmalarının kasa ve tezgahlarının temizliğinde köpüksüz yağ alma özelliğine sahip konsantre bir malzemedir. Özellikle içerdiği klor sayesinde yağ çıkartma, dezenfekte etme özelliğine de sahiptir.

Kullanım Şekli :

WORLDCHEM ACF 100’de 1 konsantrasyonda kullanılır.

Aldehit ve amonyum bileşikleri içeren solüsyon, hayvan barınakları için özel olarak formüle edilmiştir.Hayvan barınakları, ayak banyoları ve botların temizliğinde kullanılır.Sert ve yumuşak sulara uygundur.Köpüksüz, aşındırıcıdır.İstenildiği takdirde köpük efekti eklenebilir.

Kullanım Şekli :

Genel dezenfeksiyonda : 0,6 / 100 – Araç tekerleğinde : 0,8/100 – Hastalık hallerinde: 1,1/100- Ayak antiseptisinde 1,0-100- Kapalı Barınakların Temizliğinde: 0,7/100 püskürtme, daldırma ve banyo tarzı uygulama yöntemleriyle kullanılabilir.