Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Özel formulasyonlu kışır ve korozyon inhibitörüdür. Açık ve yarı açık soğutma suyu devrelerinde kullanılır. Sistemlerdeki kışır ve kirecin ileride yaratabileceği sorunlara karşı koruma amaçlı kullanılır.

Kullanım Şekli :

Analiz sonucu çıkan CaCO3 miktarına bağlı olarak ton başına 100 – 600 ML. arasında

kullanılır. 6 – 12 haftalık kullanımlar sonrasında kışır ve korozyon oluşumunu önler.

Büyük kapalı sistemlerde oluşabilecek korozyon ve kırışı önler. İnorganik ve organik korozyon inhibitörleri karışımıdır. Sistemlerdeki kışır ve kirecin ileride yaratabileceği sorunlara karşı koruma amaçlı kullanılır.

Kullanım Şekli :

Analiz sonucu çıkan değere göre ton başına 100 – 1000 ML arasında kullanılır.

 

Soğutma suyu sistemlerinde küf ve mantar oluşumunu önleyici biosittir. Bakteri, mantar ve yosun üremesini önleyen çok etkili ve köpük yapmayan yapıda biosittir. Geniş bir spektrumda ve düşük konsantrasyonlarda etkilidir. Klor ihtiva etmez. Non oksidant bir üründür. WORLDCHEM KMO 2502, insan tenine temas eden su sistemlerinde ( yüzme havuzu gibi ) güvenle kullanılır

Kullanım Şekli :

Dozajlı soğutma sistemi şartlarına göre değişir. Sürekli uygulamada 100 m³ suya 3 – 5 litre ürün ilave edilmelidir. Su tahliyesinden sonra işlem tekrarlanır.

Reverse Osmos Sistemlerinde, işletme anında membrana dozlanan sertlik giderme ve korozyon kontrolü amacıyla kullanılan, membran koruyucu ve membran ömrünü arttırıcı bir malzemedir. Kalsiyum, magnezyum, baryum ve demir iyonlarının membrana zarar vermesini ve membran kapasitesinin düşmesini kesinlikle önler. Yüksek ve orta sertlikteki sularda etkilidir.

Kullanım Şekli :

Dozaj pompası ile kullanılır.