Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Mutfak, koltuk ve halı temizliğinde kullanabileceğiniz aynı zamanda da ultra güçlü formasyonu ile en zor yağ lekelerini çıkarabileceğiniz bir üründür. 5, 10, 20, 30, ve 60 kg’lık köpüklü be köpüksüz konsantre ürün çeşidi bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Umumi ve kişisel alanlarda eşya, ekipman ve mobilyaların temizliğinde, okullar, camiler, sosyal tesislerde duvar, zemin, yer ve yüzeylerin temizliğinde, polimer yüzeylerde, metal yüzeylerinde hijyenik etki oluşturarak antibakteriyel amaçlı kullanılır. Bakteriler için 1 dakikada etkindir.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.

Çok yönlü, konsantre fayans, banyo ve tuvalet temizleyicisidir. Tuvalet kokularını azaltarak kullanılan yüzeyi dezenfekte eder. İnatçı lekeleri, tuvaletteki yosunumsu tabakalar, kurumu, sabun izlerini, kireç ve su lekelerini yok eder, yüzeyi parlatır.

Kullanım şekli: 1’e 5 su ile seyreltilerek kullanılır.

Mutfak, koltuk ve halı temizliğinde kullanabileceğiniz aynı zamanda da ultra güçlü formülasyonu ile en zor yağ lekelerini çıkarabileceğiniz bir üründür. 5, 10, 20, 30 ve 60 kg’lık köpüklü ve köpüksüz konsantre ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Kullanım şekli: Saf olarak kullanılır.

Bol köpüklü, hoş kokulu,, kolay durulanan köpüklü el yıkama sabunudur. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği nemlendiriciler sayesinde cildi yumuşatır. 5, 10, 20, 30 ve 60 kg’lık ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Ekonomik, her türlü bulaşık için uygun, kolay durulanan elde bulaşık yıkama sıvısıdır. Leke bırakmaz. 5, 10, 20, 30 ve 60 kg’lık ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Kullanım şekli: Yıkanacak bulaşık miktarına bağlı olarak yıkama suyuna direkt ilave edilir.

Umumi ve kişisel alanlarda eşya, ekipman ve mobilyaların temizliğinde, okullar, camiler, sosyal tesislerde duvar, zemin, yer ve yüzeylerin temizliğinde, medikal alanlarda (Klinikler, hastaneler) yer yüzey ve ekipmanların temizliğinde, polimer yüzeylerde, metal yüzeylerinde hijyenik etki oluşturarak antibakteriyel amaçlı kullanılır. Bakteriler için 1 dakikada etkindir.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.