Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Banyo ve tuvaletlerdeki kireç lekelerini temizler, küvet, duş, fayans, lavabolardaki sabun artıklarını ve pas lekelerini özel formulasyonu sayesinde temizler, yorulmadan etkin ve kolay bir temizlik sağlar. Köpük püskürten aparatı ile fayanslarda ve kireç giderilecek dik yüzeyde köpük şeklinde yüzeye yapışır ve ürünün tutunmasını sağlar.

Kullanım Şekli :

Ürün saf olarak kullanılır.

Özellikle kurumuş, katranlaşmış yağlar için geliştirilmiş alkali bir üründür. Çöp konteynırları, otel mutfaklarındaki ağır kir, yağ tabakalarını uzaklaştırmakta etkilidir. Ayrıca tüp dolum tesislerinde dolum öncesi yıkama işlemlerinde güvenle kullanılır. İçerdiği kimyasallar cildi yakmayacak şekilde formülize edilmiştir.

Kullanım Şekli :

1 birim ürün 5 -20 oranında su ile seyreltilir. Temizlenecek yüzeye püskürtülerek birkaç dakika bekleyip çözülen yağ ve kiri temiz bir bez ile siliniz.

Mutfak, koltuk ve halı temizliğinde kullanabileceğiniz aynı zamanda da ultra güçlü formülasyonu ile en zor yağ lekelerini çıkarabileceğiniz bir üründür. 5, 10, 20, 30 ve 60 kg’lık köpüklü ve köpüksüz konsantre ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Kullanım şekli: Saf olarak kullanılır.


Özel geliştirilmiş formulasyonu ve köpük püskürten aparatı sayesinde uygulandığı yüzeydeki yağ lekelerini mükemmel şekilde çıkartan yağ ve kir çözücüdür. Mutfaklarda, ocaklarda, tezgah üstlerinde, hayvansal ve bitkisel yağlı tüm zor kirleri kolayca söker Yapısındaki alkali madde ve yüzey aktifler sayesinde yağ ve kiri kolaylıkla çözer. Hoş kokuludur.

Kullanım Şekli :

Ürün saf olarak kullanılır.