Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Tex Köpük El Sabunu, el ve yüz temizliğinde kullanılır. Özel formülü sayesinde cilt pH değeri ile uyumludur, Cildi tahriş etmez. Yumuşak formülü ve bol köpüğüyle hem ekonomiktir hem de çocukların kolayca kullanabileceği bir üründür. Nemlendirici formülü ile kullanım sonrası ferah bir koku ve ipeksi bir his bırakır. Dermatolojik  testler sonucu hipoalerjenik olduğu saptanmıştır. Çevre dostudur, içindeki malzemeler doğada biyolojik olarak %80 üzerinde çözünür.

Tex köpük el sabunu, el temizliğinde kullanılır. Özel formülü sayesinde cilt pH değeri ile uyumludur. Yumuşak formülü ve bol köpüğü ile kullanımı ekonomiktir. Kullanım sonrası ellerde ferah bir koku ve ipeksi bir his bırakır. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Gözle temasında derhal bol su ile yıkayınız. İçindeki malzemeler doğada biyolojik olarak %80'in üzerinde çözünür.

Ağırlık

750 ml

Koli İçi Adet

12

Koli Ağırlığı

10 Kg

Koli Ebadı

395x3218x243

Ürün kodu

 

Bol köpüklü, hoş kokulu,, kolay durulanan köpüklü el yıkama sabunudur. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği nemlendiriciler sayesinde cildi yumuşatır. 5, 10, 20, 30 ve 60 kg’lık ürün çeşidimiz bulunmaktadır.