Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Makinelerde, tanklarda ve sintine deposunda biriken yağ ve fuel oil temizliğinde kullanılan bir üründür. Yoğun formulasyonu sayesinde etkili ve kalıcı temizlik sağlar.


Kullanım Şekli :

Kirin yoğunluğuna göre 1 ‘e 1 ile 10 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

Isı sistemlerinde sudan oluşan kışır ve korozyon birikintilerinin temizlenmesinde kullanılır. Asidik formulasyonu ile kireç ve kırışı kolaylıkla temizler.

Kullanım Şekli :

Kireç ve kışır kalınlığına göre 1’e 20 kadar seyreltme yapılır.

Tanklarda birikmiş ve katranlaşmış yağı ve gresi temizler, leke bırakmadan ovmadan kolay temizlik sağlar. Güçlü, bazik formülü ve içerdiği yüzey aktifler sayesinde kolay ve ekonomik temizlik sağlar.

Kullanım Şekli :

Temizlik yapılırken sıcak su kullanılması tavsiye edilir. 1’e 20 ile 50 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Deniz yüzeyine dökülmüş petrol, yağ kirliliğine karşı ayrıştırıcı olarak geliştirilmiş üründür. Özel formulayonu sayesinde yüzeydeki yağı ayrıştırır, biyolojik olarak parçalanabilirliği yüksek bir üründür.

Kullanım Şekli :

Az miktar kirlerde %3 ile 5 oranında deniz suyu ile çözelti hazırlanır. Dalga yönünde yukarıdan kirliliğin olduğu yüzeye doğru püskürtülerek bir süre beklenir.

Özellikle filtrelerin temizliğinde kullanılan güçlü yağ çözücü bir üründür. Güçlü alkali formulasyonu sayesinde filtreleri kolaylıkla temizler.

Kullanım Şekli :

Saf olarak ya da kir yoğunluğuna göre 1 / 5 e kadar seyreltme ile kullanılır.