Alt kategoriler

Aktif Filtreler

Ürünü içeriğindeki etken maddeler sayesinde bir üründen beş etki sağlamaktadır. Fayans ve derz aralarındaki sabun artıkları, küf ve kirleri yok eder. Armatür gibi metal aksamları temizler ve parlatır. İçerdiği güçlü formül sayesinde kireç lekelerini yüzeye zarar vermeden temizler. Banyo ve tuvaletlerdeki zararlı organizmaları yok eder. Ferahlık veren esansı sayesinde ortama hoş koku verir. Duşa kabinlerde cam yüzeylerde oluşan  sabun artıklarını yok eder.

 500 ml

Kullanım Şekli :

1/6 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

1-      

Antifriz etkisi ve uygulandığı yüzeyde oluşturduğu tabaka sayesinde; buz oluşumunu ve karın yüzeye yapışmasını engelleyen sıvı bir üründür. Metal aksamlarda korozyona yol açmaz, metal koruyucu inhibitör içerir. Üretim hatlarında donmayı önlemek için kullanılabilir. Araçlarda ve camlarda buzlanmayı önlemek için kullanılabilir. Asidik bir ürün olmadığı için beton, asfalt ve metal aksamlara zarar vermez. Çok düşük sıcaklıklarda ( - 40 C ) iyi sonuç verir. Yanıcı değildir. Tuz içermez .Çevre dostudur.

Kullanım Şekli :

Kar veya buzun etki ettiği yüzeylere saf olarak dökülerek uygulanır.

1-    Leke ve kir çözücü özelliği sayesinde su ile yıkanabilen tüm yüzeylerde ve ürünlerde etkilidir.

Formülasyonundaki etken bileşenler sayesinde ıslak-kuru tüm yüzeylerde ve tekstil – kumaş ürünlerinde meydana gelen kan, makyaj malzemesi, çay-kahve, yiyecek ve içecek lekeleri üzerinde etkin özelliğe sahiptir.


Ocak,ızgara,fırın,fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları ovma , kazıma gerektirmeden kolayca temizler
Otel,hastane,restaurant gibi yerlerdeki fırın ve ızgara gibi yağlı yüzeylerin temizlinde kullanılır.

Mutfak, koltuk ve halı temizliğinde kullanabileceğiniz aynı zamanda da ultra güçlü formasyonu ile en zor yağ lekelerini çıkarabileceğiniz bir üründür. 5, 10, 20, 30, ve 60 kg’lık köpüklü be köpüksüz konsantre ürün çeşidi bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Saf olarak kullanılır.