Kullanım Şekli

Fırın İçi: Fırın yaklaşık 40 °C de ısıtıldıktan sonra, fırını kapatınız. 5-10 dakika bekleyiniz. Uygulamadan önce elektrik bağlantısının kesik olduğundan emin olunuz. Uygulamaya başlayınız.

Spreyli Kullanım İçin: Püskürtme başlığının uç kısmındaki kapağı açarak kullanınız. Daha geniş alanlarda etkili temizlik ve hijyen sağlar. 

Köpüklü Kullanım İçin: Püskürtme başlığının uç kısmındaki kapağı kapalı tutarak kullanınız. Kapalı kapak güçlü köpük oluşumunu sağlar. Püskürtme mekanizmasının ucunu “ >   ” konumu üste gelecek şekilde  çeviriniz. Temizlenecek yüzeye püskürtüp ıslak bir bez ile temizleyiniz, daha sonra yüzeyi durulanana kadar siliniz. Zor ve inatçı kirlerde daha etkili bir sonuç alabilmek için birkaç dakika bekleyiniz. Kullandıktan sonra kapağı kapatarak “X’’ konumuna getiriniz.

Yanmış Tava ve Tencere: Köpük veya sprey formda püskürtünüz ve 15-30 dk bekletiniz, sonrasında durulanana kadar yıkayınız. Aspiratör Filtresi: Aspiratör filtresini yerinden çıkarıp köpük formda uygulayınız. 5-10 dk bekledikten sonra durulanana kadar yıkayınız.

Mangal ve Izgara Teli: Yüzeyi soğuttuktan sonra üzerindeki artıklardan arındırınız. Köpük formda püskürtüp 5-10 dk bekleyiniz, sonrasında durulanana kadar yıkayınız.

ERNET

16 aynı kategorideki diğer ürünler: